Media People - media houseMedia People - media houseMedia People - media houseMedia People - media houseMedia People - media houseMedia People - media houseMedia People - media houseMedia People - media houseMedia People - media houseMedia People - media houseMedia People - media houseMedia People - media houseMedia People - media houseMedia People - media houseMedia People - media house

Oferty pracy: DIGITAL MEDIA MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA W RAMACH STANOWISKA PRACY

  • samodzielne i kompleksowe przygotowanie strategii i rekomendacji digital
  • udział w przetargach i projektach new business
  • współpraca z klientami, wydawcami, podwykonawcami na poziomie budowania codziennej relacji, organizowania i moderacji spotkań

OCZEKUJEMY

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolności analitycznych oraz umiejętności formułowania przejrzystych wniosków i rekomendacji
  • umiejętności przygotowywania i prezentacji ofert w PPT i Excel
  • umiejętności analizowania wyników i optymalizowania kampanii online
  • umiejętności negocjacyjnych
  • nieszablonowego myślenia i umiejętności przekonywania innych do swoich pomysłów
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

MILE WIDZIANE

  • wiedza z zakresu realizacji kampanii reklamowych e-commerce oraz znajomość ekosystemu programmatic
  • znajomość narzędzi DV360, AdForm, DoubleClick Campaign Manager, gDE, Google Analytics, Google Tag Manager

OFERUJEMY

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • dodatkowe bonusy poza stałym wynagrodzeniem
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • szkolenia indywidulanie dobierane do potrzeb
  • dogodna lokalizacja biura na Mokotowie, tuż przy metrze
  • kameralna atmosfera
  • pyszna kawa, liściasta herbata, zdrowe słodkości

Napisz do nas: kontakt@mediapeople.pl