Media People Dom mediowyMedia People Dom mediowy eksperciMedia People Dom mediowy eksperciMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowy eksperciMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowy eksperciMedia People Dom mediowy eksperciMedia People Dom mediowy eksperciMedia People Dom mediowy

ZESPÓŁ

Maciej Gontarz

Head of Digital

O mnie

Pracę w mediach zacząłem wiele lat temu, gdy domy mediowe nie miały swoich działów odpowiedzialnych za internet. Pracowałem w ZenithOptimedia, Ogilvy, Tribal DDB, Moxie Interactive oraz Euro RSCG Digital (dziś Havas) - zawsze związany z kanałami cyfrowymi i nowymi technologiami. Zarządzałem biznesami, tworzyłem strategie komunikacji i kupowałem media. Jako niezależny konsultant doradzałem firmom w sektorze MSP z branż: e-commerce, finanse, retail, TMT i FMCG.

Jestem „Ojcem współtwórcą i założycielem” Winicjatywa.pl - największego portalu o winie w Polsce.

Pasja

Codziennie inna, ale od lat, mam co najmniej trzy na stałe. Góry, to mój drugi dom. Tam biegam, wędruję, jeżdżę na rowerze, wspinam się. Wino. Wielu potrzebuje jakiegoś usprawiedliwienia dla spożywania alkoholu, ja nie. Ja nie piję, ja degustuję ;) Poza tym posiadam przydatną wiedzę, która sprawdza się w czasie towarzyskich rozmów. Z chęcią zatem dyskutuję na temat różnic w stylach sauvignon blanc z Sancerre i Pouilly-Fumé oraz czym to drugie różni się od Pouilly-Fuissé. No i ostatnia - literatura, ze wskazaniem na beletrystykę, historię i literaturę faktu. Chroniczny brak czasu ograniczają możliwości przyswajania nowych tytułów. Pocieszam się faktem, że rocznie czytam wielokrotnie więcej od przeciętnego rodaka.

Ekspert w obszarach

- tworzenie strategii komunikacji,

- planowanie strategiczne mediów cyfrowych,

- nowe technologie,

- wdrożenia innowacji,

- inbound marketing.

Klienci

Peugeot&Citroen, Bank Pekao, T-Mobile, Medicover, IKEA i L’Oreal, IBM, Sprite, PLL LOT, Grupa Żywiec, Toyota, Lexus i wielu innych.

Branże: motoryzacja, TMT, FMCG, retail, farmacja