Media People Dom mediowy eksperciMedia People Dom mediowy eksperciMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowy eksperciMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowy eksperciMedia People Dom mediowy eksperciMedia People Dom mediowy eksperciMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowy

ZESPÓŁ

Nikol Zagórowska

Digital Media Specialist

O mnie

Odkąd pamiętam, moje zainteresowania obejmowały marketing i media. W czasach licealnych prowadziłam audycję “Filmakt” w młodzieżowym polskojęzycznym radio na Litwie. W studenckich kołach naukowych miałam możliwość wcielenia się w rolę operatora/reżysera, a ponadto przez kilka lat byłam odpowiedzialna za marketing i promocję, zarówno jako członek koła, jak i jego wiceprezes.

Pogłębiając swoje zainteresowania, studiowałam w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku e-biznes, który w 2022 roku ukończyłam z wyróżnieniem. Moja praca magisterska dotyczyła problematyki: “Programmatic wideo w internetowej kampanii reklamowej”, a w pracy licencjackiej poruszyłam etyczne aspekty działalności reklamowej.

A od 2020 roku zostałam częścią Media People <3.

Pasja

Przede wszystkim muzyka i sztuka filmowa. Ukończyłam szkołę muzyczną w klasie fortepianu oraz uczęszczałam na lekcje gry na saksofonie. Muzyka zawsze była i będzie obecna w moim życiu. Mój gust muzyczny nie ogranicza się do jednego gatunku, dlatego też z entuzjazmem czekam na Wasze playlisty!

Jestem prosperującym kinomanem. Do listy ulubionych gatunków należą zdecydowanie thrillery psychologiczne. Uważam, że film jest ciekawą alternatywą dla świata książki - po którą również chętnie sięgam. Właśnie oczekuję kuriera z podręcznikiem “Jak napisać scenariusz filmowy”.

Ekspert w obszarach

  • programmatic marketing
  • zakup mediów online oraz realizacja kampanii
  • raportowanie, wnioskowanie i optymalizacja

Klienci

Smyk, Kiwi, Zipro, Andros, Autotesto, A+E Networks Poland.