Media People Dom mediowyMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowy eksperciMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowy eksperciMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowy eksperciMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowyMedia People Dom mediowy eksperciMedia People Dom mediowy eksperciMedia People Dom mediowy eksperci

ZESPÓŁ

Nikol Zagórowska

Media Assistant

O mnie

Jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich na kierunku e-biznes w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Za moją specjalność obrałam Marketing internetowy, dziedzinę, z którą chcę wiązać swoją przyszłość. Moje zainteresowanie realizuje od kilku lat w SKN BNK, gdzie jestem Wiceprezesem ds. Marketingu i promocji.

Pasja

Przede wszystkim muzyka i sztuka filmowa. Ukończyłam szkołę muzyczną w klasie fortepianu oraz uczęszczałam na lekcje gry na saksofonie. Muzyka zawsze była i będzie obecna w moim życiu. Mój gust muzyczny nie ogranicza się do jednego gatunku, dlatego jestem też otwarta na różne utwory.

Natomiast film jest ciekawą alternatywą dla świata książki - po którą również chętnie sięgam. Do listy ulubionych gatunków należą zdecydowanie thrillery psychologiczne. Od pięciu lat należę do studenckiej organizacji SGH TV, gdzie mogę wcielić się w rolę operatora/reżysera, a w czasach licealnych prowadziłam audycję “Filmakt” w młodzieżowym polskojęzycznym radio na Litwie “ZW FUN”.

Ekspert w obszarach

Klienci